Monitoring pojazdów osobowych

Monitoring pojazdów osobowych to mniejsza liczba awarii, niższe koszty eksploatacji Twojej floty oraz bezpieczeństwo pracowników.
Większa efektywność pracy

Znasz doskonale charakterystykę pracy przedstawicieli handlowych, serwisantów oraz wszelkich pracowników mobilnych. Zasadniczym elementem dnia pracy każdej z tych osób jest przemieszczanie się i mobilność, rzadko bywają w siedzibach swoich firm przez co sprawowanie kontroli nad ich pracą jest znacznie utrudnione. W tej sytuacji stały kontakt oraz możliwość inspekcji aktualnych działań pracowników staje się jednym z podstawowych narzędzi koordynacji pracy oraz weryfikacji wykonywanych zadań.


Edukacja pracowników i kontrola kosztów

76% kierowców samochodów służbowych przekracza prędkość w terenie zabudowanym, czy są pośród nich Twoi pracownicy?

System monitoringu pojazdów osobowych służy optymalizacji metod wykorzystania sprzętu. Wśród wielu kierowców funkcjonuje powiedzenie: “Najlepszy samochód na świecie – to samochód służbowy”. Bezmyślna i agresywna jazda oraz brak respektowania podstawowych zasad wykorzystania pojazdów może jednak prowadzić do ogromnych kosztów związanych z serwisem. Monitoring służy optymalizacji tych kosztów, a ponadto przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa użytkowania floty i minimalizacji ryzyka przemieszczania się w celach służbowych. Dzięki lokalizatorowi GPS zawsze będziesz miał kontakt z kierowcą, będziesz znał jego dokładną lokalizację oraz status komputera pokładowego.


Oszczędność czasu

Monitoring może oszczędzić Twoim pracownikom czas, który zwykle spędzają na tworzeniu raportów. Teraz wszystkie dane będą generowane automatycznie.


Zobacz co możesz zyskać

  • Dostęp do systemu online,
  • Poprawa bezpieczeństwa Twoich pracowników,
  • Ograniczenie kosztów eksploatacji pojazdów (optymalizacja przebiegów i zużycia paliwa),
  • Łatwe generowanie raportów oraz dostęp do historii danych,
  • Precyzyjny pomiar czasu pracy pracowników,
  • Poprawa terminowości dostaw realizowanych przez flotę,
  • Rozdzielenie eksploatacji prywatnej od służbowej,
  • Alarmowanie o zdarzeniach (np. w razie wypadku).

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń pod numer: +48 13 307 04 04